Levele Orbán Viktorhoz

Dátum: 2015.01.05 | Feladó: Mano

Kedves Kriszta!
Bevallom nem követtem színészi munkásságát,tévét is alig nézek,szinházba nem járok, anyagi gondjaim miatt is eléggé beszűkültem ilyen téren.De tudom ön nagyszerű szinésznő és nagyszerű ember is..Csak most ( 2014.január 4.) olvastam Orbán Viktorhoz még 2012-ben irt levelét ami nagyon tetszett. Akkor felemelte szavát,ugy tűnik azóta nem tehát úgy érzi javult az ország helyzete ? Vagy csak az öné és már nem szorong.Mert sajnos hogy 2012 óta mennyi rossz intézkedés és dolog történt itt azt biztosan látja,tehát még rosszabb a helyzet mint amikor a levelet megirta,úgy tűnik kedvence nem fogadta meg a tanácsait.Kár hogy azóta már nem emeli fel szavát nyilvánosan.Persze nem kivánom hogy politikai aktivista vagy valami békeharcos legyen,csak azt látom ismert emberek időnként felemelik szavukat aztán elhallgatnak igy marad minden a régiben.Elhallgatnak vagy elhallgattatják őket valami kedvező ajánlattal? ki tudja.De megértem önt hiszen hivatástudata a szinházi élethez köti,ez az élete ezzel foglalkozik és biztos ideje sincs egyébre. Elnézést de mindez kikivánkozott belőlem , üdvözlettel : egy 56 éves nő.

Új hozzászólás hozzáadása